poniedziałek, 31 października 2016

Skąd wziąć motywacje?

Właśnie,dobre pytanie. Skąd wziąć motywację? Do treningu, do zdrowego trybu życia, do ruszania się? W taką pogodę ciężko ruszyć nam się z domu. Bo zimno bo pada.. Spraw by trening był przyjemnością. Rób to co lubisz.

Lubisz biegać? - BIEGAJ
Lubisz ćwiczyć w domu?- ĆWICZ W DOMU
LUBISZ TAŃCZYĆ? - TAŃCZ

Każda aktywność fizyczna przybliża nas do wymarzonego celu. Nie rób niczego na siłę! Nie biegaj tylko dlatego, że twoja przyjaciółka biega skoro tego nie lubisz. Po co utrudniać sobie życie? Ty masz być szczęśliwy. Staraj się tylko unikać rutyny, która szybko zniechęca. Pamiętaj najważniejsza rzecz.. ''Nie rezygnuj z celu tylko dlatego że wymaga czasu.. Czas i tak minie :) ''
Powiem szczerze że sama wszystko zaczynam. Od samego początku. Zobaczymy co z tego będzie ale jestem pozytywnej myśli. Mam nadzieję, że TY też.
4 komentarze:

 1. Zgadzam się z Tobą, jeśli naprawdę coś lubimy, sprawia nam dana rzecz przyjemność to nie będziemy szukać wymówek aby to robić. Nie warto patrzeć na innych i należy robić to co się kocha <3
  http://ciszamysli.blogspot.nl/

  OdpowiedzUsuń
 2. Trafiłaś, ja również teraz postanawiam małymi krokami zbliżać się do swojego celu. Moim celem jest dostać się w tym roku do szkoły aktorskiej, więc muszę opanować wiele rzeczy typu szpagat, gwiazda itd. Nigdy nie byłam jakoś rewelacyjnie sprawna fizyczna, ale bardzo chcę i będę się starała. ;)

  http://projektk18.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno dasz rade :) wytrwałości życzę!

   Usuń